HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA:

Demir Çelik sektöründe ki ticari geçmişi 1987 yılına kadar uzanan Cenk Karaloğlu ile yönetim ve organizasyon konusunda güçlü bir donanıma sahip Gülten Karaloğlu, 2001 yılında bu tecrübe ve özelliklerini YAPISAL ÇELİK İMALAT sektöründe birleştirerek, MODÜL ÇELİK’i kurdular. Sonrasında, hukuk eğitimini tamamlayan Av. Caner Karaloğlu da bu güç birliğine katıldı.

Faaliyetlerini Kocaeli, Körfez ilçesinde, 70.000 M2 üretim alanı üzerinde, güncel ve teknolojik üretim makinaları parkurunda eğitimli ve sertifikalı personeli ile yürüten MODÜL ÇELİK, yıllık 32.000 TON üzerinde üretim kapasitesi ile sektörün önde gelen firmaları arasındadır.

Kurulduğu günden bu yanayaptığı yurt içi ve yurt dışı dev projelerde, mükemmel müşteriilişkileri, ileri teknoloji kullanımı ve yüksek kalite anlayışı ile uluslararası standartlarda mühendislik, fabrikasyon ve montaj gücünü ortaya koymuştur.

MODÜL ÇELİK Ulusal ve Uluslararası arenadaki zirve yarışında, gerçekleştirdiği; Sanayi yapıları, Enerji tesisleri, Petrol rafineri yapıları, Köprüler, Fabrika binaları, Gökdelenler, Havaalanları, AVM’ler, Spor Kompleksleri, Sanatsal yapılar, Oteller, Gemiler, Kongre merkezleri, Konutlar, İcosa yapıları, Paslanmaz piping ve ekipman imalatları gibi çok sayıda projeden güç alırken, geleceğe dönük amaç ve görünümü ile küreselleşen dünyada hak ettiği yere gelebilmek için, kararlılık ve gururla yoluna devam etmektedir.

DEĞERLERİMİZ:

Mükemmellik, yenilik, hız, güvenilirlik, geleneksel aile değerleri, çalışanların mutluluğu ve güvenliği, iş ahlakı MODÜL ÇELİK’in vazgeçilmez değerleridir.

Dünya standartlarında; ISO 9001:2008, DIN 18800-7:2008-11 (CLASS E ) , (EXC4) EN 1090-1:2009 , (EXC4) EN1090-2:0-2008, EN 287, DIN EN ISO 3834 – 2, OHSAS 18001:2007, ISO 14001:2004 gibi kalite sistem belgelerine sahip olan MODÜL ÇELİK, kurumsal yönetim ilkelerinebağlı, dinamik bir yapı ile ARGE çalışmalarını, insan kaynakları, proje ve kalite yönetimini, üretim ve montaj süreçlerini, yüksek iş güvenliği standartları ve sorunsuz müşteri ilişkileri anlayışı ile firmaya özel bir takip sistemi (IFS) yazılımı kullanarak yürütmektedir.

Bunların dışında, yaptırmış olduğu sportif ve sosyal tesisler, doğa parkları ve eğitime verdiği desteklerleçevre, doğa ve insana saygılı olmayı amaç edinerek sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirmektedir.

 

 

1963 'ten beri sektörde edindiği tecrübe ve bilgi birikimini, 1998 yılında Atak Çelik markası altında sunan Vural Alicik, geliştirdiği ürünlerle sektöre yön vermektedir. Tecrübeli kadrosu ile yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinen Atak Çelik, uygulama ve teknin çözümlemeleri ile sektöre yön veren firmalar arasındadır.

Arşivleme Sistemler, çelik eşya, ofis uygulamaları kounusunda uzman olan Atak Çelik, büro ve okul mobilyaları, compact arşivleme sistemleri, kütüphane sistemleri, bankolar, ofis içi bölme sistemleri, soyunma dolapları, kesonlar ve dosya dolaplarını müşterinin özel ihtiyacına göre tasarlıyor.

Halı Arşivi, Çini Arşivi, Tablo Arşivi, Ağır Yük Arşivi gibi müşterisinin ihtiyacına yönelik sistemler üreten Atak Çelik, estetik ve işlevselliği ön planda tutarak, mekanı en tasaffuflu şekilde kullanmakta ve buna göre arşiv projeleri oluşturmaktadır.

Faaliyete başladığı ilk günden itibaren, müşterisinin memnuniyetini ilke edinmiş olan Atak Çelik, tecrübeli çalaşanlarıyla, müşterisinin gereksinimlerine en uygun çözümleri sunarken, teknik servis ve garanti koşullarında da müşterisinin yanında yer almaktadır.

 

 

Çelik Konstruksiyon imalat ve montaj işleri alanında tasarım, imalat, montaj ve mühendislik yapmak üzere 2000 yılında kurulmuş ve Mim Mühendislik adı ile faaliyete başlamıştır. 2001 yılında Ankara Kazan ilçesindeki 170.000 metrekare alan üzerinde kurulu bulunan 30.000 metrekare kapalı alanlı fabrikada faaliyetlerini sürdürmektedir.

Genç ve dinamik kadrosu ile Mim Mühendislik İnşaat Çelik Endüstri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Çelik Konstruksiyon konusunda üretim yapmasının yanı sıra anahtar teslimi sanayi tesisi kurma, projelendirme ve taahhüt işlerinde hizmetlerini yürütmektedir.

        ÜSTÜN HİZMET ANLAYIŞIMIZLA FARK YARATIYORUZ.
      Deneyim, katılımcı ve teknolojik donanıma sahip, güçlü ekibiyle her geçen gün daha da büyüyen Mim Mühendislik ailesi,
      gelecek için değer yaratmaya ve ülkemiz ekonomisine tüm varlığıyla destek vermeye devam edecektir.

 

 

KÜNYE, Yapısal Çelik Konstrüksiyon

KÜNYE, işinin konusu olan her platformda birikimli, sektörde seçkinleşmiş kadrolar oluşturmuş ve takım ruhu kabiliyetiyle üretimini şekillendirmektedir.

KÜNYE, Global standartlarla eşgüdümlü, güvenli, detaylarında estetize edilmiş, ve yükek teknoloji ile donatılmış projeler üretme hedefindedir.

Güncel olana yaraşır projelerle yapı ve makina sektörünün bileşeni olan KÜNYE, insana ve çevreye verdiği değerle başarısını pekiştirmektedir.

İnsan kaynağı, teknolojisi, kalitededen taviz vermeyen anlayışı ve İş güvenliği kriterleriyle sektörün liderlerinden olan KÜNYE yapı ve makina uygulamalarında proje, planlama ve uygulamada kusursuzluk ilkesini benimsemiştir.

Çözüm ortaklarına sunduğu hizmetin kalitesinin en önemli belirleyicilerinden olan insan faktörüne ve güncel teknoloji uygulamalarına gereken önemi veren KÜNYE üstlendiği projenin bütün süreçlerini tavizsiz kalite anlayışıyla teminat altına almaktadır.

Yukarı Git